fbpx

Fotografia ślubna Lubaczów. Fotograf ślubny Lubaczów

fotografia ślubna LubaczówŚlub i wesele to z całą pewnością jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Fotografia ślubna jest doskonałą pamiątką dla Państwa Młodych oraz Gości Weselnych. Najpiękniejsze zdjęcia ze ślubu powstają wtedy, kiedy są naturalne. Naszą usługę: „fotografia ślubna Lubaczów wykonujemy dyskretnie, jakby w tle całego wydarzenia, ażeby nie krępować nikogo obecnością fotografa i aparatu. Zdjęcia ślubne wykonujemy wkładając w to nasze serca i zaangażowanie.

Fotograf na ślub Lubaczów

fotografia ślubna Lubaczów obrączkiNaszą usługę „fotografia ślubna Lubaczów” wykonujemy także w okolicach i pobliskich miejscowościach, jak Cieszanów, Oleszyce, Jarosław, Leżajsk, Tarnogród. Fotoreportaż z tego dnia rozpoczynamy od przygotowań i błogosławieństwa rodziców, po główną uroczystość, zabawę weselną, aż do końca oczepin do około godziny 1:00 w nocy.

Sesja plenerowa ślubna

fotografia ślubna Lubaczów plenerSesja plenerowa to bardzo ważny element pracy fotografa ślubnego. Taką sesję wykonujemy wg. ustaleń z Młodą Parą i odbywa się ona w dniu ślubu lu inny ustalony wspólnie dzień. Plenerową sesję ślubną wykonujemy w okolicy lub w innym dowolnym miejscu. Uwielbiamy wykonywać takie plenery, np. w Roztoczańskim Parku Narodowym – są tam piękne tereny i wiele ciekawych miejsc na taką sesję. Plenery wykonujemy także w innych miejscach – może być to sesja w górach, nad morzem, czy w dowolnym innym miejscu.

Oferta fotografii ślubnej Lubaczów, Cieszanów, Tarnogród, Leżajsk, Jarosław

Fotoreportaż ze ślubu i wesela oferujemy w trzech różnych pakietach. Możemy również stworzyć indywidualną ofertę stworzoną do Waszych indywidualnych potrzeb i wizji. Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

PRZEJDŹ DO:

Dodatkowe atrakcje na ślub i wesele:

Oferujemy także dodatkowe atrakcje eventowe na ślub i wesele. Niepowtarzalną atmosferę tego dnia pomogą stworzyć np. bańki mydlane (setki baniek mydlanych wypuszczanych z wytwornicy podczas wyjścia z kościoła lub podczas pierwszego tańca) lub aparaty INSTAX (natychmiastowe zdjęcia z aparatów typu Polaroid). Dla Par, które wykonują również u nas fotoreportaż ze ślubu i wesela przewidujemy rabaty na atrakcje eventowe.

Nasz profil na FB: Facebook.com/BlueEventsStudio