fbpx

Fotograf na studniówkę

Fotografia studniówkowa Tarnobrzeg Nowa DębaStudniówka to czas kończenia szkoły i wchodzenia w dorosłość. Najbardziej jednak studniówka kojarzona jest jako najważniejszy bal. Fotografia studniówkowa – fotoreportaż i zdjęcia indywidualne z tego balu i wydarzenia będą z całą pewnością świetną pamiątką na długie lata. Dlatego też warto w tym dniu postawić na dobrego fotografa studniówkowego.

 

Oferta fotografia studniówkowa 2022/2023

fotografia studniówkowa Stalowa WolaStudniówki fotografujemy od początku całej zabawy do około godziny 1:00. Zazwyczaj reportaż wykonuje dwóch fotografów lub więcej (jeśli jest dużo par lub klas). Zapewniamy, że w naszej obecności będziecie czuć się swobodnie i naturalnie, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla Was. Podczas tego dnia wykonujemy:

  • zdjęcia z Poloneza,
  • zdjęcia zabawy tanecznej,
  • zdjęcia w parach w Waszych stylizacjach,
  • zdjęcie grupowe klasy,
  • zdjęcia grupowe/pozowane z przyjaciółmi

fotograf studniówkowy Nowa DębaIstnieje możliwość wykonania przed studniówką sesji klasowej/tematycznej lub z przygotowań (strojenie sali, próby taneczne, itp.), w związku z tym wspomnijcie o tym przy zapytaniu o ofertę. Zdjęcia dostaniecie w zależności od preferencji – na płycie DVD lub w postaci linku do pobrania. Dodatkowo możemy stworzyć dla Was galerię internetową na hasło (lub dostępną publicznie) z Waszymi zdjęciami. Zapytajcie o wolny termin i zarezerwujcie fotografa – kontakt.

 

 

PRZEJDŹ DO:

Fotografia studniówkowa – gdzie fotografujemy?

Zdjęcia ze studniówek wykonujemy najczęściej w takich miastach i okolicach, jak Tarnobrzeg, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola, Mielec, Kielce, Dębica, Rzeszów, Staszów,  Janów Lubelski, Kraśnik, Opatów, Lublin, Połaniec. Studniówki fotografujemy jednak w całym województwie podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim, małopolskim. Dojedziemy również w inne miejsca w Polsce, dlatego zainteresowanych z odległych miejscowości również zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będziemy mieć dla Was atrakcyjną ofertę. Ze względu na to, iż studniówki bywają mniej lub bardziej liczebne, wycenę dostosowujemy indywidualnie do każdego przypadku.