fbpx

Blue Events Studio

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę i zakładkę „O NAS”, aby dowiedzieć się nieco więcej o Blue Events Studio.

Blue Events StudioBlue Events Studio tworzą kreatywni ludzie pełni pasji, energii i entuzjazmu. Dzięki temu i profesjonalnemu podejściu w swoich działaniach zapewniamy najwyższą jakość usług. Naszą historię tworzą ludzie i wydarzenia, w których dzięki Waszemu zaufaniu mamy szczęście uczestniczyć. Każdy człowiek jest wyjątkowy, a wydarzenie inne, dlatego też i my indywidualnie traktujemy każdy projekt.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografii, która od wielu lat jest naszą pasją. Będziemy zaszczyceni wykonując dla Was fotografię ślubną, studniówkową, okolicznościową (chrzciny, komersy, komunie), reportażową na eventach,  konferencjach, czy indywidualne sesje rodzinne, dziecięce, portretowe. Wykonujemy również fotografię wnętrz i nieruchomości oraz zdjęcia produktowe.
Fotografujemy z pełnym zaangażowaniem, aby efekt końcowy bardzo Wam się podobał. Jesteśmy z Tarnobrzega (woj. podkarpackie). Najczęstszym naszym obszarem, w którym pracujemy są województwa podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie oraz małopolskie. Ale miejsce i odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu, dlatego dojeżdżamy również w inne zakamarki w Polsce i poza nią. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych,  jak i zlecenia komercyjne. Do każdego podchodzimy z taką samą energią i dajemy z siebie 100%.

Pomagamy również współtworzyć niepowtarzalną atmosferę na różnego rodzaju wydarzeniach i uroczystościach. A to wszystko dzięki atrakcjom eventowym (np. na ślub i wesele), które dla Was przygotowujemy i wciąż rozwijamy.

Chętnie dzielimy się z Wami nowymi realizacjami na naszym blogu, a także w mediach społecznościowych (Facebooku oraz Instagramie). Sprawdzicie tam na bieżąco co u nas.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

A co mówią o nas inni?

Naszą najlepszą wizytówką są nasi klienci. Opinie o współpracy z nami i referencje od naszych klientów znajdziecie na specjalnej podstronie „referencje” – kliknij i sprawdź.

Gdzie jeszcze nas można znaleźć?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, jesteśmy obecni w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Zobacz nasz profil na Facebook’u oraz Instagramie.

Blue Events Studio