fbpx

Fotograf Tarnobrzeg – Blue Events Studio

Jesteśmy firmą fotograficzną Blue Events Studio z Tarnobrzega. Tutaj pracujemy i żyjemy na co dzień. Jako fotograf Tarnobrzeg wykonujemy fotografię ślubną, studniówkową, eventową, komunijną, na chrzest, a także fotografię wnętrz i nieruchomości. Fotografujemy w przedszkolach i w szkołach, np. podczas pasowania na ucznia, na komersach, balach karnawałowych itp. Oferujemy również fotografię indywidualną, jak sesje portretowe, dziecięce, rodzinne, lifestyle, sesje narzeczeńskie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografii, która jest jednocześnie naszą pasją. Do swojej pracy fotografa w Tarnobrzegu, jak również w każdym innym miejscu, w którym fotografujemy, podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Tworzymy naturalny klimat zdjęć w ponadczasowym stylu. Szczególną uwagę stawiamy na sprawny kontakt i luźną atmosferę współpracy. Polecamy się i zapraszamy do wspólnego działania – stworzymy dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia.

Fotograf ślubny Tarnobrzeg – wesele i ślub

Organizujesz ślub i wesele w Tarnobrzegu i poszukujesz fotografa, który stworzy dla Ciebie fotograficzną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia? Zależy Ci na naturalnej sesji ślubnej, bez sztucznego i wymuszonego pozowania, która przebiega w przyjaznej atmosferze? Cenisz sobie bardzo dobry kontakt na każdym etapie współpracy? To wszystko gwarantujemy Ci, jako doświadczony fotograf ślubny z Tarnobrzega. Sprawdź naszą ofertę fotografii ślubnej i obejrzyj w naszym portfolio przykładowe zdjęcia ze ślubów, wesel i sesji ślubnych w plenerze. Jeśli spodobały Ci się nasze prace, odezwij się do nas. Możemy spotkać się osobiście przy dobrej kawie w Tarnobrzegu lub porozmawiać przez telefon, messenger, czy e-mail.

Fotografia Chrztu Świętego – fotograf Tarnobrzeg

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość dla całej rodziny. Z całą pewnością warto ten dzień zatrzymać na dłużej na zdjęciach. Sprawdź naszą ofertę fotografii chrztu świętego w Tarnobrzegu oraz nasze przykładowe zdjęcia podczas przygotowań do sakramentu w domu, ceremonii, a także z przyjęcia w lokalu. Zapraszamy do współpracy.

Fotograf na studniówkę Tarnobrzeg

Szyk, styl, pełno pozytywnych emocji, dobra energia i świetna zabawa. Te słowa naszym zdaniem idealnie opisują klimat studniówki. A my bardzo go lubimy i zawsze chętnie fotografujemy studniówki w Tarnobrzegu, jak i okolicznym Sandomierzu, Stalowej Woli, Mielcu i Nowej Dębie. Do dziś pamiętamy swoją studniówkę w Tarnobrzegu, która odbyła się w liceum ogólnokształcącym, w tzw. Koperniku/na Jachowicza. Wtedy bardzo często studniówki w Tarnobrzegu odbywały się w szkołach lub na hali MOSiR. Teraz najczęściej okoliczne szkoły wybierają na bal studniówkowy takie miejsca, jak „Rezydencja Sandomierska”, czy „Dwór Dwikozy” za Sandomierzem, „Oficyna Pałacowa Ordynata”, czy „Dwór Olimp” w Stalowej Woli. Niezmienne jest jednak to, że „zdjęcia ze studniówki” to tzw. „must have”.

Maturzyści! Szukacie fotografa studniówkowego, takiego na luzie, przy którym będziecie mogli czuć się swobodnie? Oferujemy Wam fotografowanie imprez studniówkowych.
Fotografowanie studniówki rozpoczynamy najczęściej jeszcze przed oficjalnym startem, kiedy wykonujecie ostatnią próbę generalną Poloneza. Dzięki temu jeszcze lepiej wiemy, jak się ustawić i dobrze sfotografować tańczonego Poloneza, którego prezentujecie już przed szerokim gronem. Zakres fotografii studniówkowej obejmuje więc próbę generalna, uroczysty początek balu z przemowami, Polonez i inne oficjalne tańce, zdjęcia grupowe w parach, dowolne zdjęcia grupowe (z ekipą znajomych, przyjaciółek, kolegów i koleżanek), zdjęcie grupowe całej klasy, zdjęcia z Waszej szalonej zabawy. Skontaktujcie się z nami, aby zapytać o wolny termin i uzyskać więcej informacji o fotografii studniówkowej w Tarnobrzegu.

Fotografowanie imprez, eventów w Tarnobrzegu

Pracujemy również jako fotograf eventowy i wykonujemy w Tarnobrzegu i okolicach fotoreportaże z imprez firmowych i prywatnych, konferencji, szkoleń, itp. wydarzeń. Dobry fotograf eventowy pracuje tak, żeby jego obecność nie była mocno zauważalna. Jednocześnie wczuwa się w klimat sytuacji i panującej atmosfery, odzwierciedlając to później na zdjęciach. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą propozycję wykonania fotoreportażu. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Fotograf wnętrz i nieruchomości – mieszkania, domy oraz inne nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w Tarnobrzegu

Posiadasz mieszkanie lub dom w Tarnobrzegu na sprzedaż lub wynajem? Chcesz przykuć uwagę w swoich ogłoszeniach z ofertą? Warto postawić na eleganckie zdjęcia od fotografa wnętrz i nieruchomości. Wykonujemy na terenie Tarnobrzega zdjęcia mieszkań i domów, obiektów biurowych, restauracji, hoteli i ogrodów. Taka sesja zdjęciowa pomoże profesjonalnie zaprezentować wnętrze i nieruchomość, pozwoli wyróżnić się wśród innych ogłoszeń oraz może zwiększyć szansę szybszego wynajmu lub sprzedaży obiektu. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami – biurami nieruchomości, deweloperami, właścicielami restauracji i hoteli. Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje i więcej informacji o fotografii wnętrz i nieruchomości znajdziesz tutaj.

Fotografia komunijna, indywidualna sesja zdjęciowa portretowa, dziecięca, rodzinna, lifestyle, sesja narzeczeńska Tarnobrzeg. Zdjęcia z wieczorów panieńskich.

Prócz wymienionych wyżej rodzajów fotografii, jako fotograf Tarnobrzeg oferujemy także:

fotografia komunijna – zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej

Zdjęcia z komunii, grupowe oraz indywidualne. Uroczystości komunijne to jedno z pierwszych najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Warto więc zatrzymać te chwile na fotografiach, do których będzie można powracać wielokrotnie w dowolnym czasie.

sesje indywidualne i portretowe w plenerze, fotografie lifestyle

Indywidualna sesja to idealna okazja na wyrażenie siebie. Sesje indywidualne, lifestyle mogą być fajną przygodą i nowym doświadczeniem. Taką sesję możesz zamówić dla siebie lub obdarować bliską osobę. Jest to także świetny pomysł na prezent (np. na walentynki, dzień kobiet, rocznicę, 18-te urodziny, itp.). Sesję zdjęciową w prezencie możecie zamówić u nas w postaci bonu podarunkowego – vouchera. Voucher na sesję możemy przekazać w formie elektronicznej lub tradycyjnej, papierowej.

sesje dziecięce i rodzinne

Takie sesje odbywają się w domu lub w plenerze. W Tarnobrzegu mamy wiele pięknych miejsc na zdjęcia dziecięce i rodzinne w plenerze, np. park, tereny zielone Nad Wisłą i oczywiście nasza największa perełka – Jezioro Tarnobrzeskie. Sesje rodzinne możemy zrobić też w Waszym ogrodzie, czy rodzinnej działce. Możecie sami wybrać miejsce, gdzie chcecie aby odbyła się taka sesja lub pozostawić ten wybór nam.

sesje na wieczorach panieńskich – fotograf na wieczór panieński

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego to świetny pomysł na fotograficzną pamiątkę tego wydarzenia. Sesja z wieczoru panieńskiego to także doskonały prezent dla przyszłej Panny Młodej. Wykonamy zdjęcia spokojne, pamiątkowe z przyszłą Panną Młodą, jak i te szalone, z podskokami, śmiesznymi minami, wygłupami itp. Taka sesja to świetna zabawa. Oczywiście zachowujemy pełną dyskrecję, w końcu „to, co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas”. Koniecznie zerknijcie tutaj, gdzie zobaczycie przykładowe zdjęcia i dowiecie się nieco więcej o takiej sesji. Sfotografujemy wieczór panieński w Tarnobrzegu, jak i poza nim (np. Sandomierz, Stalowa Wola, Rzeszów, Mielec, Kielce itd.).

Blue Events Studio – fotograf Tarnobrzeg w social media