fbpx

Wynajem aparatów Instax na wesele, wieczór panieński i inne imprezy

Aparaty INSTAX to aparaty do natychmiastowego wywołania zdjęć typu „Polaroid” wielkości karty kredytowej. Wynajem aparatów Instax to świetny gadżet i pomysł na dodatkową atrakcję na ślubie i weselu, imprezie rodzinnej, wieczorze panieńskim, wycieczce oraz innych eventach. Ich obsługa jest bardzo prosta. Są dodatkowo wyposażone o lusterko, które ułatwi Wam robienie selfie. Dzięki aparatom Instax otrzymujecie zdjęcia od razu po ich wykonaniu.

Wynajem aparatów Instax

Posiadamy do wynajęcia Aparaty Instax Mini 11. Koszt wynajmu zależy od ilości aparatów i dni, na które chcecie je wynająć. Minimalny czas wynajmu już od 1 doby. Wkłady do aparatu należy dokupić oddzielnie. Możliwy odbiór osobisty w Tarnobrzegu lub poprzez wysyłkę kurierską.

Zdjęcia Instax – aparaty obsługiwane na weselu przez fotografa

Korzystasz z naszych usług, jako fotografa ślubnego, na chrzest, wieczór panieński itp.? Możesz również skorzystać dodatkowo z usługi zdjęć natychmiastowych Instax wykonywanych przez fotografa. Oprócz profesjonalnych zdjęć wykonanych przez fotografa, będziecie mogli cieszyć się dodatkową pamiątką w postaci fotek z Instax’ów jeszcze tego samego dnia. Jest to bardzo fajna alternatywa dla foto budki. Koszt ustalany jest indywidualnie.


Cieszymy się, że tu z nami jesteś. Możesz nas odwiedzić również w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.