fbpx

Wieczór panieński fotograf – sesja zdjęciowa

Wieczór panieński i fotograf? Tak, to zdecydowanie bardzo dobre połączenie. Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego to na pewno doskonały pomysł i atrakcja. I to niezależnie od tego w jakim klimacie zorganizujecie wieczór panieński oraz tego, czy będzie to kameralne spotkanie, czy szalona impreza. Poniżej przykładowe referencje, które z całą pewnością to potwierdzają:

„Darek człowieku coś Ty zrobił! Totalny sztos! Każda z nas była mega zachwycona Twoimi pomysłami i umiejętnościami… fotograficznymi oczywiście.. 😅 Tego Pana polecamy każdemu kto chce najpiękniejsze i szalone chwile swojego życia uchwycić na zdjęciach… przy Darku zero stresu, swobodna atmosfera i luźna gumka w stanikach 😂😂 mimo wszystko profesjonalizm na najwyższym poziome 😉😉 Polecamy bardzo!!”

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim – prezent dla panny młodej

Zaproszenie fotografa i wykonanie sesji zdjęciowej będzie na pewno świetną pamiątką dla panny młodej, jak i dla pozostałych uczestniczek.  Zdjęcia z wieczoru panieńskiego mają nie tylko charakter reportażowy.  Fotografie, jakie możecie otrzymać z takiej sesji:

  • reportażowe/niepozowane, czyli fotorelacja z przebiegu imprezy (np. toasty, wręczanie prezentu, zabawa, tańce itp.)
  • detali (np. zdjęcia dekoracji, tortu, rekwizytów, dodatków)
  • ujęcia z przyjaciółkami (pozowane zdjęcia grupowe, indywidualne każdej uczestniczki z panną młodą).
  • spontaniczne i szalone kadry ze śmiesznymi minami, podskokami, wygłupami
  • zdjęcia z przygotowanej atrakcji (np. lekcji tańca, warsztatów, itp.)

Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Sesja zazwyczaj trwa od 1 do nawet kilku godzin. Wszystko  zależy od Was, co chcecie podczas niej robić. Jeśli zdjęcia będziemy wykonywać w plenerze, ważna jest wtedy także godzina, o której będziemy fotografować. Dlatego każdą sesję ustalamy i omawiamy indywidualnie. Dopasujemy ją doi Waszych planów.

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Wykonane zdjęcia przez fotografa na wieczorze panieńskim poddajemy obróbce, w klimacie, jak na przykładowych zdjęciach naszej galerii. Zdjęcia otrzymacie w pełnych rozdzielczościach do pobrania oraz w formie internetowej galerii na hasło.

 

Fotograf na wieczór panieński – oferta i cena

Jako fotograf na wieczór panieński działamy przede wszystkim w podanych niżej miejscowościach i ich okolicach, jak: Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Nowa Dęba, Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Staszów. Ale nie tylko. Możemy dojechać także w inne miejsca.

Jesteście zdecydowane? To super, czekamy na Waszą wiadomość. A jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, piszcie lub dzwońcie śmiało. Chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy Was do zakładki kontakt, a także na nasze profile w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram. Porozmawiajmy!