fbpx

Fotografia ślubna – fotograf na ślub i wesele

fotografia ślubna Tarnobrzeg Nowa Dęba Sandomierz

Fajnie, że tu jesteście. Prawdopodobnie oznacza to, że szukacie fotografa na swój wymarzony ślub i wesele. Poznajcie, jak pracujemy, zobaczcie nasze prace i propozycje wykonania fotoreportażu ślubnego.
Wykonujemy naturalną fotografię ślubną. Co oznacza naturalna fotografia ślubna? Fotografujemy tak, aby zdjęcia były przede wszystkim jak najbardziej piękne i szczere, które ukazują piękno tego najważniejszego dnia w Waszym życiu. W fotografii ślubnej stawiamy na wyraziste kolory i kontrasty, naturalny klimat i ponadczasowy styl zdjęć, tworzymy zdjęcia pełne prawdziwych emocji. Podczas wykonywania fotoreportażu ślubnego staramy się fotografować dyskretnie i nie skupiać na sobie uwagi. Bezsprzecznie to Wy i Wasi goście „gracie główne skrzypce”.

Oferta – fotograf ślubny

Fotografia ślubna Tarnobrzeg, Sandomierz, Rzeszów, Kielce, Dębica, Stalowa Wola, Mielec

Przygotowaliśmy dla Was ofertę 3 pakietów reportażu ślubnego. Każdy z nich zawiera fotografowanie od przygotowań do końca oczepin, tj. do około godz. 1:00. Pakiety fotografii ślubnej różnią się przede wszystkim dodatkami, jak np. sesja narzeczeńska, foto-książka 30×30 cm lub wydrukowane odbitki w eleganckim etui/pudełku na zdjęcia oraz pendrive ze zdjęciami, internetowa galeria na hasło itp. Jest to tylko propozycja, ponieważ każdy ślub i wesele jest inne. Możemy więc stworzyć dla Was indywidualny Pakiet. 

PAKIETYSTANDARDEXTRAPREMIUM
przygotowania✔︎✔︎✔︎
błogosławieństwo✔︎✔︎✔︎
ceremonia w kościele lub urzędzie stanu cywilnego✔︎✔︎✔︎
życzenia i gratulacje✔︎✔︎✔︎
zabawa weselna do końca oczepin (do ok. godz.1:00)✔︎✔︎✔︎
zdjęcia z gośćmi, tzw. „grupówki”✔︎✔︎✔︎
sesja ślubna w plenerze✔︎✔︎✔︎
foto-książka lub drukowane odbitki w eleganckim etui✔︎✔︎
pendrive ze zdjęciami w eleganckim etui✔︎✔︎
zdjęcia do pobrania z Internetu (pakiet standard)✔︎
galeria internetowa na hasło✔︎✔︎
INSTAX fotki✔︎
sesja narzeczeńska przed ślubem✔︎
dojazd w dniu ślubu GRATIS✔︎✔︎✔︎

Oferujemy również różne dodatki fotograficzne (a także atrakcje eventowe) poza pakietami fotoreportażu. Słuchamy Waszych uwag i sugestii, w związku z tym, jeśli macie swoje propozycje, z chęcią przedstawimy Wam spersonalizowaną ofertę tylko dla Was 🙂

Fotografia ślubna – dodatki do pakietów

  • dodatkowa godzina fotoreportażu – 100 zł
  • drugi fotograf na ślub i wesele (para otrzymuje dzięki temu jeszcze więcej zdjęć oraz fotografie z tej samej sytuacji z różnych perspektyw i innego spojrzenia na nie) – 900-1200 zł
  • foto-książki, dodatkowe foto-książki (np. dla rodziców, dziadków), dodatkowe rozkładówki (strony) w foto-książkach (indywidualne wyceny)
  • pudełka/etui z odbitkami, odbitki, pendrive z grawerem w eleganckim etui, galerie internetowe dla gości na hasło (indywidualne wyceny)
  • sesja narzeczeńska przed ślubem – od 500 zł
  • INSTAX foto ekspress – zdjęcia instax już w dniu ślubu – od 350 zł
  • bańki mydlane, np. na wyjście z Kościoła/Urzędu SC i/lub na pierwszy taniec – od 190 zł

Śluby cywilne, małe wesela, krótsze przyjęcia…

fotograf na ślub cywilny i wesele

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, a Wasze wesele jest niestandardowe lub jest to bardzo małe przyjęcie po głównej ceremonii, w wąskim gronie i trwa tylko kilka godzin – napiszcie do nas, przygotujemy specjalną ofertę.

Naturalna fotografia ślubna Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Ostrowiec Świętokrzyski, Rzeszów, Kielce, Lublin, Staszów, Osiek, Nowa Dęba, Janów Lubelski, Kolbuszowa, Mielec, Dębica, Tarnów, Krosno, Lubaczów. Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i nie tylko.

W powyższych miejscowościach i okolicach fotografujemy i dojeżdżamy za darmo. Do 150 km od Tarnobrzega dojeżdżamy GRATIS, a powyżej 150 km doliczamy tylko różnicę na tzw. „paliwo”. Zapraszamy do kontaktu e-mail, telefonicznie lub na kawę – POROZMAWIAJMY – kontakt

Najczęściej zadawane pytania do fotografa ślubnego i odpowiedzi znajdziecie klikając „tutaj”.

fotografia ślubna
KONTAKT

Napisz:
e-mail: biuro@blueevents.pl

Zadzwoń:
518 788 500

Messenger Fb:
m.me/BlueEventsStudio