fbpx

Fotografia komunijna – fotograf Komunia Święta

Fotografia komunijna - fotograf Komunia ŚwiętaKomunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń i uroczystości w życiu dziecka, jego rodziców i całej rodziny. Ten szczególny dzień zawsze jest pełen emocji i wzruszeń, dlatego warto uwiecznić go na fotografiach. Nasza oferta (Fotografia komunijna – fotograf Komunia święta) obejmuje zdjęcia komunijne grupowe/klasowe (fotoreportaż) oraz indywidualne. W dalszej części znajdują się opisy obu ofert…

Fotograf na komunię świętą – grupowe zdjęcia komunijne

Fotografia komunijna - fotograf Komunia ŚwiętaKlasowe/grupowe zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej rozpoczynamy najczęściej około 30-60 minut wcześniej od planowanej Mszy Świętej. Wykonujemy wtedy zdjęcia każdego dziecka komunijnego w swoim pięknym i uroczystym stroju oraz robimy pamiątkowe zdjęcie z rodzicami. W zależności od czasu i wcześniejszych ustaleń zdjęcie z katechetą/księdzem i zdjęcie grupowe robimy również przed lub po Mszy Świętej. Następnie wykonujemy reportaż, od ustawień dzieci, błogosławieństwa i wejścia do kościoła do zakończenia uroczystości. Fotoreportaż wykonuje jeden lub dwóch fotografów, jeśli klasa/grupa komunijna jest liczna. Obrobione zdjęcia zostaną przekazane zgodnie z ustaleniami z rodzicami, tj. drogą elektroniczną do pobrania lub na płycie DVD. Opcjonalne odbitki i ich ilość ustalana jest indywidualnie.

Przykładowe reportaże z Pierwszej Komunii Świętej znajdują się tutaj.

Fotograf komunijny – indywidualne zdjęcia komunijne

Jako fotograf komunijny wykonujemy również indywidualne zdjęcia komunijne i sesje plenerowe. Takie zdjęcia możemy wykonać w dniu Pierwszej Komunii Świętej lub sesja plenerowa może odbyć się w inny, wspólnie ustalony dzień. Taka sesja trwa około 1 do 2 godzin. Zdjęcia oddajemy w zależności od preferencji: drogą elektroniczną do pobrania, na płycie DVD lub pendrive z grawerem w eleganckim etui. Możemy również wykonać foto-książkę, która jest świetną pamiątką na lata.

Zdjęcia komunijne – gdzie fotografujemy?

Zdjęcia komunijne, zarówno grupowe/klasowe, jak i indywidualne wykonujemy najczęściej w takich miastach i ich okolicach: Tarnobrzeg, Sandomierz, Mielec, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Staszów, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Dębica, Kielce. Dojedziemy również w inne miejsca w Województwie Podkarpackim, Świętokrzyskim, Lubelskim i Małopolskim.
Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu oraz uzyskania bardziej szczegółowych informacji.