fbpx

Fotografia Komunii Świętej – Ostrowiec Świętokrzyski i Świątniki.

To był dla nas pracowity miesiąc, dlatego miesiąc maj zapisujemy pod hasłem „Fotografia Komunii Świętej”. Uroczystości Pierwszej Komunii fotografowaliśmy m.in. w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w Świątnikach. Uroczystości odbywały się w przepięknych okolicznościach zabytkowego, drewnianego kościoła w Ostrowcu Świętokrzyskim w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego oraz Parafii Pod Wezwaniem św. Jadwigi Śląskiej.

Fotograf na Komunię Świętą

Rodzice zaufali nam i wybrali naszą firmę na fotografa komunijnego , dlatego mieliśmy przyjemność stworzyć fotograficzną pamiątkę tego dnia. Chcielibyśmy się nią z Wami podzielić. W związku z tym poniżej prezentujemy skrócone fotoreportaże z tych uroczystości.

Oferta fotografii komunijnej grupowej i indywidualnej

Podobały Wam się zdjęcia? Wasze pociechy niedługo również będą przyjmować sakrament Pierwszej Komunii Świętej? Zatem zachęcamy i zapraszamy do współpracy. Wykonujemy grupowe zdjęcia komunijne, jak i indywidualne sesje.

Przejdźcie w tym celu do oferty fotografii komunijnej lub skontaktujcie się z nami od razu i zarezerwujcie fotografa na komunię.