fbpx

Sesja zdjęciowa – indywidualna i portretowa

Oferujemy wykonanie sesji zdjęciowej indywidualnej i portretowej w plenerze lub innym ustalonym miejscu, a także sesje typu lifestyle (np. w zaciszu swojego domu lub ogrodu). Nasze zdjęcia ukazują nie tylko wygląd, ale także charakter i wyjątkowość fotografowanej osoby. Każda sesja zdjęciowa indywidualna i portretowa jest niepowtarzalna. To wydarzenie, podczas którego stworzymy razem pamiątkę w postacie „zatrzymanych na fotografiach chwil”, do których będziecie mogli wielokrotnie wracać w przyszłości. Uwielbiamy naturalną fotografię, dzięki której zdjęcia są pełne szczerości. Pracujemy tak, by bohaterowie sesji czuli się na niej swobodnie i bez skrępowania.

Sesja fotograficzna dla każdego!

sesja dziecięca TarnobrzegRealizujemy sesje zdjęciowe na dowolny temat. Może być to sesja portretowa, pamiątkowa, fashion, zdjęcia do portfolio modelek, dla blogera/na bloga, portretowa, sesja dziecięca, rodzinna, brzuszkowa, narzeczeńska, indywidualna sesja biznesowa, wizerunkowa i wiele innych…

Oferta i informacje:

  1. Sesję fotograficzną realizujemy po wcześniejszych ustaleniach odnośnie miejsca i koncepcji. Pomagamy w wyborze miejsca, stylizacji i rodzaju sesji lub zrealizujemy Twój własny pomysł.
  2. Sesja zdjęciowa trwa w zależności od zapotrzebowania i koncepcji, zwykle jest to 1-3 godziny.
  3. Stawiamy na naturalność i Twoją inwencję, ale jeśli tylko zechcesz – zawsze pomożemy Ci w pozowaniu.
  4. Wybrane zdjęcia poddajemy obróbce.
  5. Gotowe zdjęcia w zależności od ustaleń przekazujemy drogą elektroniczną, na płycie DVD lub pendrive, w formie odbitek lub fotoksiążki.

Każda sesja zdjęciowa ma inny charakter, koncepcję i założenia, dlatego cena ustalana jest indywidualnie. Dopasowujemy ofertę zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem – skontaktuj się z nami

Sesja zdjęciowa na prezent – voucher

sesja zdjęciowa TarnobrzegWykonujemy także sesje jako prezent w postaci bonu podarunkowego. Voucher na sesję jest ważny przez okres 6 miesięcy od dnia zakupu. Po tym czasie voucher traci ważność. Bonu prezentowego nie można wymienić na gotówkę. Termin z fotografem należy ustalić najlepiej z co najmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem przed planowaną sesję. Voucher prezentowy przekazany może być w wersji elektronicznej lub tradycyjnej, papierowej.

Sesje zdjęciowe i indywidualne Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Mielec, Stalowa Wola, Gorzyce, Kolbuszowa, Rzeszów, Baranów Sandomierski, Kielce, Lubaczów. W tych miejscowościach i okolicach fotografujemy najczęściej.

A jakie scenerie wybieramy? Wszystko zależy od sesji, pomysłu stylizacji i koncepcji, a także możliwości materialnych i czasowych. Może być to zarówno park, skwer miejski, jezioro, las, zamek, opuszczony budynek, ale i biurowiec, centrum handlowe, siłownia, sala gimnastyczna, boisko i wiele innych miejsc.

voucher na sesję plenerową


Cieszymy się, że tu jesteś. Możesz nas również odwiedzić w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.