fbpx

Nowa Dęba to małe, podkarpackie miasto niedaleko Tarnobrzega.  Duże obszary leśne na jego terenie nadają mu wiele uroku. Zdjęcia ślubne jako fotograf w Nowej Dębie wykonywaliśmy już nie pierwszy raz. Każdy ślub jest jednak zupełnie inny i tak też było i tym razem. Anetę i Pawła poznałem już wcześniej – na spotkaniu, na którym omawialiśmy ich dzień ślubu. Widząc ich miłość i pozytywne nastawienie, czułem że ich dzień ślubu i nasza współpraca będzie mega fajna.

Ślub w Kościele w Nowej Dębie

Przygotowania do ślubu rozpoczęliśmy tym razem u Pani Młodej, a następnie udaliśmy się do Pana Młodego kilka kilometrów dalej. Co prawda pogoda niezbyt dopisywała, ponieważ było dość deszczowo, jednak pozytywne nastroje i dużo uśmiechu Anety i Pawła powodowało, że opady deszczu zeszły zupełnie na dalszy plan. Po błogosławieństwie wyruszyliśmy na ceremonię ślubu w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie. To była piękna uroczystość, nie brakowało wzruszeń i emocji. Dodatkowo sam kościół jest bardzo jasny i wpada do niego bardzo dużo światła. Praca fotografa ślubnego w takich warunkach była czystą przyjemnością. Po mszy świętej wykonaliśmy jeszcze zdjęcie grupowe i wyruszyliśmy na przyjęcie do lokalu. Tutaj również nie musieliśmy daleko jechać, ponieważ restaurację, którą wybrała Młoda Para również znajdowała się w tym samym mieście.

Wesele w Dębiance – zdjęcia ślubne Nowa Dęba

Wesele w Dębiance w Nowej Dębie to także doskonały wybór. Jako fotograf Nowa Dęba pracowałem w tym lokalu już wiele razy i jak najbardziej mogę polecić to miejsce na Wasze wesele. Za każdym razem restauracja serwowała gościom pyszne dania i przekąski, a do tego miła, sprawna i uśmiechnięta obsługa. Czego więc chcieć więcej? Mają także piękny ogród tuż obok restauracji, który wykorzystaliśmy z Anetą i Pawłem na małą sesję w dniu ślubu. Główną sesję ślubną plenerową wykonaliśmy w Sandomierzu w innym dniu. A to, co działo się później na parkiecie, na którym o dobrą zabawę zadbał zespół „Weselersi” lepiej opisać zdjęciami. Dlatego koniecznie zobaczcie skrócony materiał z całego fotoreportażu, jaki wykonaliśmy jako fotograf ślubny Nowa Dęba z tego pięknego dnia ślubu i wesela.

Cieszymy się, że tu z nami jesteście. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące naszej propozycji i oferty fotografii ślubnej – piszcie śmiało.