fbpx

Faustyna i Sławek to kolejna para, której towarzyszyłem w dniu ich ślubu i wesela jako fotograf ślubny Dębica. Faustynę poznałem nieco wcześniej, na spotkaniu, podczas którego rozmawialiśmy o naszej współpracy. Sławka ze względu na jego pracę, dopiero w dniu ślubu na przygotowaniach. 

Fotograf ślubny Dębica – historia Faustyny i Sławomira

Pogoda dopisywała od samego rana. Przygotowania do ślubu odbyły się niedaleko Dębicy. Na „pierwszy ogień”, jak zazwyczaj odwiedziliśmy Pana Młodego w jego domu rodzinnym. Na miejscu, niemal w tym samym czasie zjawił się również kamerzysta, którego wybrała Para Młoda. Jak się okazało, był to znajomy kamerzysta. Mieliśmy już okazję ze sobą współpracować podczas wykonywania fotografii ślubnej w Mielcu. Humory dopisywały wszystkim, a Sławek wydawał się nie być w ogóle zestresowanym. Sprawnie wykonaliśmy zdjęcia detali ślubnych, z tzw. „ubierania Pana Młodego” przy pomocy świadka i kilka pamiątkowych zdjęć rodzinnych.

Przygotowania u Faustyny również przebiegły w przyjemnej atmosferze. Pierwszym wykonanym zdjęciem była pięknie przygotowana brama weselna. Białe balony z elementami naturalnej zieleni idealnie się ze sobą komponowały. Następnie sfotografowaliśmy całą gamę detali, ozdób i dodatków ślubnych, wraz z kreacją Faustyny. Suknia Panny Młodej była bardzo zmysłowa i elegancka, a długi, biały welon nadawał jej wyjątkowy charakter. Kolejne zdjęcia to kadry z zakładania biżuterii, podwiązki, butów i welonu z małą pomocą świadkowej. Karolina była tu zdecydowanie niezawodna i bardzo zaangażowana w swą rolę.

Zdjęcia ślubne w Kościele NMP Szkaplerznej w Rudzie

Ślub odbył się kościele NMP Szkaplerznej w Rudzie. Ceremonia miała tradycyjny charakter. Podczas uroczystości nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń, a sama Para Młoda wyglądała na bardzo szczęśliwą. Po zakończeniu, po wyjściu z kościoła na naszą parę posypał się ryż i ogromna ilość cukierków. Na szczęście przy zbieraniu z pomocą ruszyły dzieci. Temperatura na zewnątrz była bardzo wysoka, więc gratulacje, życzenia i prezenty odbyły się już w restauracji. Przed wyruszeniem do niej, wykonaliśmy jeszcze zdjęcie grupowe nowo upieczonych małżonków wraz z ich rodziną i zaproszonymi gośćmi.

Wesele w Campari, Góra Motyczna

Wesele odbyło się w Hotelu Camparii w Górze Motycznej. Campari dysponuje dwoma dużymi salami, w których mogą odbywać się jednocześnie dwa różne wesela.
Było pięknie i elegancko. Ozdobiona, stylowa sala robiła wrażenie. Na gości czekało dużo smacznych dań i przekąsek, a o dobrą zabawę na parkiecie zadbał zespół weselny. Nie zabrakło również różnych atrakcji. Pierwszy taniec ozdobił ciężki dym i konfetti. Na zewnątrz, w części ogrodowej stał napis „Miłość”, który wykorzystaliśmy do pamiątkowych zdjęć. A po zmroku odbył się nawet mały pokaz pirotechniczny. Fontanny iskier i pochodnie sprawiły niesamowity efekt.

Naturalne zdjęcia – fotograf ślubny Dębica, plener w Baranowie

Podsumowując to był naprawdę mega dzień, a pozytywna energia nie opuszczała wszystkich przez cały ten czas. Do tego świetny klimat, doskonałe nastroje gości, a także super zabawa weselna i dobra muzyka. Warunki do wykonania udanego reportażu były wręcz idealne, a moja praca jako fotografa ślubnego Dębica była czystą przyjemnością. Szczęście do wspaniałych Par Młodych nas nie opuszcza! Zobaczycie więc wiele naturalnych zdjęć ze ślubu i wesela. Będą także zdjęcia z sesji ślubnej, którą wykonaliśmy w Baranowie Sandomierskim.

P.S. Na koniec zdradzimy Wam mały sekret. Za jakiś czas na naszych fotografiach będziecie mogli znów zobaczyć świadkową Faustyny. Tym razem wraz ze swoim narzeczonym będą głównymi bohaterami reportażu ślubnego. Karolina i Wiktor – już nie możemy się doczekać.