fbpx

Przedstawiamy Wam dość obszerny skrót reportażu ślubnego, jaki wykonaliśmy w Janowie Lubelskim dla naszej kolejnej zakochanej pary. Z Patrycją i Arturem poznaliśmy się kilka miesięcy przed ich weselem, kiedy szukali fotografa na swój ślub. Przyjechali do nas (do Tarnobrzega), by omówić przy kawie naszą współpracę. Już od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że będzie to udana współpraca. Podobne poczucie humoru i nadawanie na tych samych falach z fotografem ślubnym ma duże znaczenie. W końcu fotograf towarzyszy Parom Młodym przez cały dzień ich uroczystości, dlatego bardzo dobry kontakt i luźna atmosfera wiele ułatwia. Ślub i wesele młodzi zaplanowali w Janowie Lubelskim. I chociaż zostało jeszcze trochę czasu, to już od samego spotkania nie mogliśmy się go doczekać. A dlaczego? Zobaczycie sami na zdjęciach, które wykonaliśmy dla Patrycji i Artura jako fotograf ślubny Janów Lubelski.

Spis treści reportaż ślubny Janów Lubelski

Fotografia ślubna na przygotowaniach i ceremonii kościelnej

W tym wyjątkowym dniu jako fotograf ślubny towarzyszyliśmy Patrycji i Arturowi już od przygotowań. Fotografowanie przygotowań do ślubu rozpoczęliśmy u Pana Młodego. Artur jest policjantem, zatem już na przygotowaniach pojawiły się pewne elementy, które cechują ślub policyjny, nadając mu niecodziennego, podniosłego charakteru. W fotografowanych detalach nie mogło zabraknąć więc galowego munduru.
Pomimo delikatnego stresu Pana Młodego „że to już i za chwile stanie przy ołtarzu”, przygotowania minęły w przyjemnej i luźnej atmosferze. Był też czas na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z kolegami i rodziną.

Następnie udaliśmy się do Panny Młodej. Zaczęliśmy od przygotowanych pięknych detali, biżuterii i przede wszystkim bajecznej sukni ślubnej, w której Patrycja wyglądała przepięknie i zjawiskowo. W przygotowaniach Patrycji pomagały jej trzy niezawodne druhny. Humory dopisywały. Był też szampan, którym dziewczyny celebrowały te chwile. Były tradycyjne „wykupiny” – oj, tutaj Artur i jego ekipa nie mieli łatwo. I były chwile wzruszeń oraz błogosławieństwo od rodziców, po którym wszyscy wyruszyli w drogę do kościoła w Janowie Lubelskim. Młodzi wyglądali pięknie i elegancko.

Policyjny ślub z asystą honorową – fotograf Janów Lubelski

Wspomnieliśmy już, iż policyjny ślub sprawia, że ceremonia nabiera jeszcze większej, niż zazwyczaj wzniosłości. Dzieje się głównie za sprawą asysty honorowej. Podczas ślubu policjanta tworzony jest tzw. szpaler reprezentacyjny z bronią, który tworzą umundurowani koledzy. Szpaler towarzyszył Młodej Parze zarówno przed wejściem do kościoła, w trakcie ceremonii, jak i przy wyjściu z kościoła. Mszę Świętą celebrował ksiądz z rodziny, zatem cała ceremonia była bardzo uroczysta i robiła ogromne wrażenie. Po jej zakończeniu zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć Młodych z kampanią reprezentacyjną.

Fotograf ślubny na wesele Janów Lubelski

Wesele Państwo Młodzi zorganizowali w Sali Kryształowej w Janowie Lubelskim. Przed lokalem na Patrycję i Artura czekali już rodzice, którzy tradycyjnie przywitali ich „chlebem i solą”. Artur przeniósł Patrycję przez próg do sali, gdzie orkiestra oficjalnie powitała wszystkich, a następnie wszyscy odśpiewali Młodej Parze „sto lat”. Część oficjalną mamy już więc za sobą. Zaproszeni goście zaczęli składać Młodym życzenia i gratulacje. Zabawę na parkiecie klasycznie rozpoczął pierwszy taniec. Tego dnia udało nam się jeszcze z nowożeńcami oraz ich druhnami i drużbami wybrać na małą sesję plenerową w pobliskim parku. To był mega dzień, a praca na tym weselu jako fotograf ślubny Janów Lubelski była czystą przyjemnością. O gorący parkiet zadbał zespół weselny. Oj działo się, działo… Zwłaszcza po północy, podczas zabaw na oczepinach. Było mega. Aż szkoda było wracać.

Plenerowa sesja ślubna na Roztoczu – fotografia ślubna Janów Lubelski

Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie w jednym z najpiękniejszych regionów polski, jakim jest Roztocze. Wykonaliśmy tam sesję ślubną w plenerze. Rozpoczęliśmy ją bardzo wczesnym rankiem. Zdecydowanie niewiele Par ma tyle odwagi, by wstać niemal w środku nocy i wyruszyć na sesję. Nasz plener trwał o wiele dłużej, niż zazwyczaj. Zupełnie straciliśmy poczucie czasu. Uwielbiamy takie sesje, podczas których nasze pary śmieją się, są na zupełnym luzie, zapominając niemal, że znajdują się przed obiektywem aparatu. Bawimy się wtedy świetnie i tworzymy razem coś wyjątkowego, czyli fotografia, które pozostaną na długie lata.

Szukasz fotografa na ślub? Zarezerwuj termin w Blue Events Studio

Jeśli szukasz fotografa na swój ślub w Janowie Lubelskim lub jego okolicach, zapraszamy do nas. Sprawdź nasze pakiety ślubne i obejrzyj nasze portfolio oraz inne wpisy na blogu z reportażami ślubnymi. Stwórzmy razem coś wyjątkowego, czyli pamiątkę na długie lata w postaci fotografii ślubnej od Blue Events Studio.

Znajdziesz nas także w social media