fbpx

Blog i historie ślubne to miejsce, gdzie dzielimy się z Wami fotoreportażami – zbiorami zdjęć ślubnych z dnia ślubu od samych przygotowań, aż po oczepiny i sesje plenerowe. We wpisach zamieszczamy zawsze o wiele więcej zdjęć z danego ślubu, niż w galerii. Ponadto możemy w nich dodać kilka słów od siebie…
Każda z historii ma swój początek… Tę rozpoczniemy od kilku zdań o Lubaczowie i samym regionie, gdzie wykonywaliśmy kolejne zlecenie fotoreportażu ślubnego.

Lubaczów, okoliczny Cieszanów oraz okolice całego Roztocza, jak Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, czy Susiec odwiedzam regularnie. I to nie tylko jako fotograf ślubny Lubaczów. Wymienione miejsca są szczególnie bliskie memu sercu. Nie dość że są to bardzo ładne tereny i piękne miejsca, to mam też tam wielu znajomych i część mojej rodziny pochodzi właśnie z tych obszarów. Dlatego zawszę lubię w te miejsca wracać. Zarówno prywatnie (turystycznie, rekreacyjnie, czy w odwiedziny), jak i zawodowo jako fotograf ślubny, na plenerowe sesje ślubne na Roztoczu itp.

Fotograf na ślub cywilny w plenerze

Tym razem na swój ślub cywilny w plenerze i wesele zaprosili mnie Izabela i Michał. Na ten reportaż cieszyłem się już od momentu podpisania umowy przez przyszłą Parę Młodą. Oprócz tego, że uroczystości miały odbyć się w miejscach, które uwielbiam, to jak się później okazało, spotkałem tam również sporo znajomych osób. Trasę, którą musiałem pokonać z Tarnobrzega do Izy i Michała, czyli około 140 km minęły przyjemnie. Dzień był słoneczny, więc wszystko zapowiadało się idealnie…
Fotograficznie tę historię rozpoczynają przygotowania do ślubu. Trochę kadrów detali (pięknych bukietów, obrączek z grawerem, butów, perfum, sukni Pani Młodej, garnituru Pana Młodego… ), kilka z ubierania strojów ślubnych, biżuterii, podwiązki itp. Wykonaliśmy również kilka pamiątkowych zdjęć z rodzicami i świadkami, a następnie nadszedł czas, aby udać się na ceremonię ślubu cywilnego.

Fotograf ślubny – ślub cywilny w Lubaczowie

Fotograf na ślub cywilny ma na takiej ceremonii trudniejsze zadanie, niż podczas fotografowania ślubu w kościele, który trwa o wiele dłużej. Jednak z całą pewnością fotografie ze ślubu cywilnego potrafią być równie piękne tak, jak to było u Izy i Michała. A to wszystko za sprawą klimatu i emocji, w jakich się odbywał. Do tego piękne dekoracje, promienie słońca i mnóstwo uśmiechów. Jako fotograf ślubny Lubaczów miałem dzięki temu idealne warunki na stworzenie wiele pamiątkowych kadrów.

Wesele w Rezydencji Pod Orłami w Lubaczowie

Zarówno ślub cywilny, jak i wesele odbyły się w Rezydencji Pod Orłami w Lubaczowie. Świetnie urządzona, przestrzenna sala weselna to zdecydowane atuty tego miejsca. Młoda Para zadbała o przepiękne dekoracje, w odcieniach różu, zieleni i złota, które idealnie komponowały się z salą w jedną, estetyczną całość. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce i myślę, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mieć okazję tu wykonywać zdjęcia ślubne. A jak wyglądała impreza? Wystarczą tu dwa słowa: „był ogień”!. Parkiet nie stygł, goście bawili się wyśmienicie, a czas mijał bardzo szybko. I równie szybko zapełniały się karty pamięci, ale całe szczęście, zawsze mam ich w zapasie. Fotoreportaż tego dnia, jak zazwyczaj zakończył się na tradycyjnych oczepinach.

Plenerowa sesja ślubna w Zwierzyńcu na Roztoczu

Kilka dni później ponownie wybrałem się… tak, na Roztocze. Razem z Parą Młodą umówiliśmy się na sesję ślubną w Zwierzyńcu, który położony jest nad rzeką Wieprz, przy Roztoczańskim Parku Narodowym. Jak to często w lipcu bywa, zapowiadał się mega słoneczny i upalny dzień. Taką sesję najlepiej zrobić zatem tuż po wschodzie słońca, lub dopiero późnym popołudniem przed zachodem słońca. Z Izą i Michałem zdecydowaliśmy się na poranną sesję. Dla mnie oznaczało to więc pobudkę skoro świt, przygotowanie zapasu kawy i wyruszenie z Tarnobrzega już po 4 rano. Zwłaszcza w takich turystycznych miejscach, jak Zwierzyniec, sesje plenerowe o poranku to dobry pomysł. W porannych godzinach jest bardziej kameralnie i zdecydowanie mniej ludzi, co znacznie ułatwia pracę fotografa. Efekty zobaczycie za chwilkę sami. Ja jedynie muszę dodać, że współpraca z Izą i Michałem była czystą przyjemnością.

Fajnie, że tu jesteś! Potrzebujesz fotografa na swój ślub i wesele? Sprawdź naszą ofertę fotografii ślubnej i oglądnij nasze portfolio. A jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnościami, zaobserwuj nasz profil na Facebook’u i Instagramie. Zapraszamy!