fbpx

Fotograf ślubny Stalowa Wola – Edyta i Tomasz | wesele Dwór Galicja

Edyta i Tomasz to sympatyczna para z mega poczuciem humoru. Mieliśmy okazję się o tym przekonać już podczas początków współpracy na kilka miesięcy przed ślubem. Wykonaliśmy wtedy sesję narzeczeńską w Tarnobrzegu, w Parku Dzikowskim. Następnie zobaczyliśmy się w dniu, kiedy powiedzieli sobie sakramentalne „Tak”. A jako fotograf ślubny Stalowa Wola towarzyszyliśmy im od przygotowań, aż do końca oczepin.

Fotografia ślubna Stalowa Wola – przygotowania, ślub, wesele

Pierwsze emocje, które łapiemy na fotografiach ślubnych to te podczas przygotowań. Fotografujemy zakładanie kreacji ślubnych, dopinanie ich na ostatnie guziki, zatrzymujemy w kadrze detale, jak obrączki, kwiaty, bukiety ślubne itp. Jednocześnie okiem obserwatora zwracamy uwagę na emocje i gesty Wasze oraz Waszych bliskich. I tak też było u Edyty i Tomasza, gdy przygotowywali się do swojej uroczystości.

Oprócz doskonałych humorów i nastrojów, dopisywała również pogoda. Był początek lata, a tego dnia było wyjątkowo ciepło i słonecznie. Całe lato to naprawdę idealny czas na organizację ślubów i wesel. Dlatego też nie dziwimy się, że spora większość z Was wybiera te najcieplejsze miesiące. Ale z drugiej strony śluby jesienią, czy w zimie także mają swój unikalny urok.

Ceremonia ślubna odbyła się w Parafii Św. Floriana w Stalowej Woli. To bardzo piękny i klimatyczny, drewniany kościół, który nadawał tej uroczystości dodatkowo niepowtarzalny charakter. Potem, po zakończonej Mszy Świętej, na Edytę i Tomasza, na „wyjście z kościoła” czekała dodatkowa atrakcja wypuszczania baniek mydlanych (mamy ją także w swojej ofercie). Dzięki nim, jeszcze bardziej można było czuć ten romantyczny i radosny nastrój, a na twarzach gości, zwłaszcza tych najmłodszych, mnóstwo uśmiechu. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia grupowe, podczas składania życzeń i gratulacji, a następnie wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne w Dworze Galicja. W lokalu czekały już pięknie udekorowane stoły, obsługa oraz Dj, który przywitał wszystkich i zaprosił do zabawy na parkiecie. Podsumowując krótko – to była udana impreza.

Plenerowa sesja ślubna innego dnia – fotograf ślubny Stalowa Wola

Ślubną sesję plenerową wykonaliśmy w innym dniu. Pojechaliśmy do Baranowa Sandomierskiego, gdzie wykonaliśmy zdjęcia zarówno we wnętrzach, dziedzińcu zamku, jak i trochę zdjęć w okolicznościach przyrody, w otaczającym zamku parku.

A teraz zobaczcie wszystko sami…

A może sami szukacie fotografa na swoje wesele w tych okolicach? Zapoznaj się więc koniecznie z naszą ofertą fotografa ślubnego Stalowa Wola.