fbpx

Fotografia Chrztu Świętego – Gorzyce – Nikodem

Nikodem to główny bohater nowego wpisu na naszym blogu. W niedzielę, tj. 16 czerwca 2019 roku towarzyszyliśmy Nikodemowi i jego rodzicom w bardzo ważnym wydarzeniu, czyli przyjęciu chrztu świętego.

Fotograf na Chrzest – Gorzyce

Uroczystość odbyła się w słoneczny dzień w Parafii św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach.  Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na tutejszy kościół, ponieważ zachwyca on swoją bryłą i architekturą. I to zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co zobaczycie za chwilę na fotografiach…

Po pięknej Mszy Świętej wszyscy udali się do karczmy „Jandura” w Trześni, gdzie na zaproszonych gości czekał już uroczysty obiad. Nie zabrakło również pysznych słodkości w postaci „słodkiego stołu”, który przygotowała Cukiernia Motycze. Był bardzo ładnie przystrojony i bogato zastawiony, dlatego zrobił ogromne wrażenie na wszystkich. My także skupiliśmy przez chwilę na nim naszą „fotograficzną uwagę” i zrobiliśmy mu kilka dodatkowych zdjęć.

Zdjęcia ze Chrztu Świętego

Mamy nadzieję, że zdjęcia się podobają, dlatego jeśli jesteście na etapie poszukiwania fotografa na Chrzest, zerknijcie na naszą ofertę (fotografia chrztu świętego – Gorzyce, Sandomierz, Tarnobrzeg, Grębów, Stalowa Wola, Nisko, Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Mielec – w tych miejscowościach i okolicach fotografujemy najczęściej).