fbpx

Fotografia Chrztu Świętego – Gorzyce – Oliwier

Za nami kolejne zlecenie. Tym razem pracowaliśmy jako fotograf na chrzest w Gorzycach, gdzie wykonaliśmy reportaż z przyjęcia pierwszego sakramentu przez Oliwiera.

Zdjęcia ze Chrztu Świętego

Fotografowanie rozpoczęliśmy od przygotowań do chrzcin. Dumni rodzice – Dominika i Marcin starannie przygotowali ubranko, świecę, białą szatkę i inne dodatki, które oczywiście uwieczniliśmy na fotografiach. Gdy rodzice i Oliwier byli już gotowi, wyruszyliśmy do parafialnego kościoła św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach. Mieliśmy już niejednokrotnie okazję fotografować w tym kościele, dlatego byliśmy zupełnie spokojni o panujące tam warunki oświetleniowe, które sprzyjają fotografom na chrzest i inne okazje. Nasz główny bohater Oliwier był spokojny, a sama ceremonia przebiegała spokojnie. Po uroczystości wykonaliśmy jeszcze pamiątkowe zdjęcia grupowe z zaproszonymi gośćmi. 

Fotograf Gorzyce na chrzest, ślub, imprezy okolicznościowe

Szukacie fotografa na swoją uroczystość w Gorzycach lub okolicach (np. Stalowa Wola, Nisko, Sandomierz, Rudnik nad Sanem, Krzeszów)? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako fotograf Gorzyce zajmujemy się nie tylko reportażami ze chrztu świętego. Fotografujemy również śluby i wesela, komunie święte, zdjęcia studniówkowe i z komersów, spotkania biznesowe i konferencje, wykonujemy fotografie wnętrz i nieruchomości.


Profil na Facebook’u – facebook.com/BlueEventsStudio
Instagram – instagram.com/BlueEventsStudio