fbpx

Fotografia Chrztu Świętego – Sandomierz – Elenka i Krystianek

Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, mieliśmy przyjemność wykonać niecodzienny fotoreportaż Chrztu Świętego. Był to Chrzest strasznie fajnych bliźniaków – Elenki i Krystianka.

Fotograf na Chrzest Sandomierz

Reportaż również zaczął się nietypowo. Fotografa na sam początek przywitał jeszcze jeden słodziak, a mianowicie pies – trzydziestokilogramowy Labrador. Piesek potrzebował kilka minut na ob-skakanie i przywitanie się. Cała trójka, tj. bliźniaki i pies chyba polubiły fotografa, ponieważ od samego początku reportażu praca przebiegała w przyjemnej atmosferze.
Elenka i Krystianek zostali nakarmieni i przygotowani w ubrankach do ich pierwszego sakramentu. Chrzest Święty odbył się w parafii Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela w Sandomierzu. Bliźniaki były bardzo grzeczne podczas uroczystości, jakby się umówiły. Po udzielonym Chrzcie rodzice z dziećmi i zaproszonymi gośćmi udali się do Dworu Dwikozy na uroczysty obiad i poczęstunek, gdzie my jako fotograf na Chrzest również się pojawiliśmy.

Rodzicom życzymy dużo cierpliwości i siły, a bliźniakom by rosły zdrowe i radosne. I tak… nie zapomnieliśmy o „pierwszym” maleństwie – piesku… Wszystkim życzymy dużo wspólnych zabaw i szczęścia.

Zdjęcia za Chrztu Świętego

Poniżej możecie zobaczyć część zdjęć, które wykonaliśmy tego dnia. Fotografie ze Chrztu Świętego Eleny i Krystiana wykonywaliśmy z przyjemnością, dlatego pewnie tak trudno było nam wybrać tylko kilka zdjęć z reportażu… Zapraszamy więc na nieco dłuższy fotoreportaż z Chrztu Świętego z Sandomierza.