fbpx

Fotografia Chrztu Świętego Skopanie – Marcin

Marcin to synek Kasi i Michała, których mieliście już okazję poznać na naszych zdjęciach i na blogu. Wykonywaliśmy dla nich reportaż ślubny, a teraz powierzyli nam wykonanie fotografii z Chrztu Świętego.

Fotograf na Chrzest – Skopanie, Baranów Sandomierski

Reportaż rozpoczęliśmy od przygotowań Marcinka do Chrztu w Skopaniu. Mama i tata naszego głównego bohatera tej fotorelacji mają już sporą wprawę z przebieraniem i przygotowywaniem do wyjścia, dlatego wszystko poszło sprawnie.

Po przygotowaniach udaliśmy się do kościoła w Woli Baranowskiej, w którym odbyła się ceremonia pierwszego sakramentu. Bardzo lubimy ten kościół, ponieważ jest bardzo ładny i jasny. Dzięki temu zdjęcia wychodzą odpowiednio jasne.

Msza Święta przebiegła sprawnie, a Marcin był dzielny i spokojny. Po jej zakończeniu Kasia i Michał wraz z Marcinkiem i zaproszonymi gośćmi udali się na uroczysty poczęstunek.

Kasiu i Michale życzymy dużo zdrowia Marcinkowi i radości z maleństwa. Oby rósł silny i radosny. Czytelników zaś zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

galeria zdjęć do wpisu: „Fotografia Chrztu Świętego Skopanie – Marcin” (11.08.2019 r.)

Zdjęcia ze Chrztu Świętego

Więcej fotografii z chrzcin znajdziecie w portfolio i przede wszystkim na naszym blogu. A jeśli poszukujecie fotografa na Chrzest, zapoznajcie się z naszą ofertą, a następnie skontaktujcie się z nami i zapytajcie o wolny termin.