fbpx

Fotografia ślubna Nowa Dęba oraz plener w dniu ślubu – Anna i Simon

Za nami kolejny reportaż. Anna i Simon zaufali nam i wybrali Blue Events Studio do stworzenia dla nich pamiątki tego dnia, którą zapisaliśmy na fotografiach. Był to kilkugodzinny reportaż oraz plener w dniu ślubu.

Zdjęcia ślubne i sesja plenerowa w Nowej Dębie

Z Anna i Simonem spotkaliśmy się przed samą uroczystością zaślubin. Przyjechali piękną, białą limuzyną pod kościół i wtedy też rozpoczęliśmy naszą pracę. Ceremonia odbyła się w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie. Była to piękna uroczystość, ale jednocześnie dość oryginalna, ponieważ jej część odprawiana była w języku angielskim. Po Mszy Świętej Anna i Simon już jako małżeństwo otrzymali mnóstwo życzeń, gratulacji i prezentów. Następnie wszyscy udali się na część nieoficjalną do karczmy Jorgula. Po pysznym (jak zwykle w tym miejscu) obiedzie i małej przerwie, z Anną i Simon wybraliśmy się na sesję zdjęciową w plenerze. Na miejsce sesji wybraliśmy Zalew w Nowej Dębie, który pięknie wyglądał podczas naszej polskiej, złotej jesieni.

Fotograf ślubny na małe uroczystości

Jeśli planujecie ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego lub ślub kościelny i późniejszą małą uroczystość/zabawę weselną i potrzebujecie fotografa tylko na kilka godzin – napiszcie do nas. Wykonujemy takie reportaże bez sesji plenerowej lub z sesją plenerową w dniu ślubu, albo innym ustalonym wspólnie terminie. Wspomnienia z takich uroczystości zapisane na fotografiach to zawsze dobry pomysł. Pamiątka zostaje na lata, a wręcz jej wartość rośnie z każdym następnym rokiem i zostaje dla kolejnych pokoleń. Chętnie pomożemy Wam ją stworzyć.

Blue Events Studio – fotografia ślubna – www.blueevents.pl
Profil na Facebook’u – facebook.com/BlueEventsStudio
Instagram – instagram.com/BlueEventsStudio