fbpx

Fotografia ślubna Ostrowiec Świętokrzyski

fotografia ślubna Ostrowiec ŚwiętokrzyskiJednym z najważniejszych dni w naszym życiu jest dzień ślubu i wesela. Fotografia ślubna Ostrowiec Świętokrzyski to usługa fotoreportażu, którą chcę Wam tutaj przedstawić. Warto zadbać, aby pamiątka z tego dnia w postaci zdjęć ślubnych wykonana została przed dobrego fotografa ślubnego.

Jeśli jesteście parą, która planuje ślub i ceni sobie naturalne, niepozowane zdjęcia, lubi dobrą zabawę, jest lekko szalona, ma poczucie humoru to zapraszam Was do współpracy. Zależy mi abyśmy cenili podobne cechy i mieli podobny gust… Przeżyjemy dzięki temu super przygodę fotograficzną. A ja jako fotograf, opowiem swoimi fotografiami Waszą historię i wykonam fotoreportaż z tego ważnego dnia.

Jeśli zatem poszukujecie fotografa z poczuciem humoru, a jednocześnie który pracuje dyskretnie oraz który nadaje na tych samych falach, napiszcie do mnie i zapytajcie o wolny termin.

Fotograf ślubny Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów, Sandomierz, Połaniec, Osiek, Opatów

fotograf ślubny Ostrowiec ŚwiętokrzyskiUsługę fotografii ślubnej wykonuję nie tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale również m.in. w takich miastach i ich okolicach jak: Kielce, Połaniec, Sandomierz, Opatów, Staszów, Osiek, Ożarów, Koprzywnica. Reportaż ślubny oferuję zatem w całym Województwie Świętokrzyskim. Najczęściej swoją pracę zaczynam od przygotowań u Pana Młodego i Pani Młodej, a kończę po oczepinach – około godz. 1:00. Więcej szczegółów znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy również do obejrzenia przykładowych prac w fotogalerii ślubnej.

Blue Events Studio to legalna firma. Prowadzimy zarejestrowaną działalność i płacimy podatki. Macie więc pewność, że pojawimy się w dniu uroczystości i wykonamy należycie swoją pracę jako fotograf ślubny.

Dodatkowe atrakcje na ślub i wesele:

fotograf ślubny Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNasza firma oferuje również atrakcje eventowe na ślub i wesele. Niepowtarzalną atmosferę Waszej uroczystości pomogą stworzyć  takie dodatki, jak np. bańki mydlane (setki baniek mydlanych wypuszczanych z maszyny przy wyjściu z kościoła lub podczas pierwszego tańca Państwa Młodych) lub aparaty INSTAX (zdjęcia z aparatów typu Polaroid). Dla par, które podjęły z nami współpracę w zakresie wykonania reportażu – fotografii ślubnej, przewidujemy rabaty na atrakcje eventowe.

 

PRZEJDŹ DO: