fbpx

Fotografia ślubna Sandomierz – Kasia i Andrzej

Kolejny fotoreportaż ślubny za nami. Kasia i Andrzej to wspaniali ludzie, pełni radości, pozytywnego nastawienia, luzu i dobrego poczucia humoru. Mamy niesamowite szczęście, że trafiają do nas same takie fajne pary. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że ten ślub będzie wyjątkowy, a współpraca udana. Zapraszamy Was zatem do reportażu „fotografia ślubna Sandomierz – Kasia i Andrzej”.

Zdjęcia ze ślubu i wesela – Nowa Dęba i Sandomierz

Fotografowanie zaczęliśmy od przygotowań Pana Młodego w Nowej Dębie. Już od wejścia widzieliśmy, że humory dopisują Andrzejowi i jego rodzinie. W takiej atmosferze bardzo dobrze się pracuje, dlatego sprawnie sfotografowaliśmy detale, ubieranie i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia rodzinne z „jeszcze kawalerem”. Następnie udaliśmy się do Kasi do Sandomierza. Nie zaskoczymy Was – tutaj panowała równie dobra atmosfera. Ale za to my byliśmy zaskoczeni i zachwyceni piękną suknią Kasi, co zobaczycie i potwierdzicie to na pewno później sami. Z przygotowaniami Pani Młodej zdążyliśmy przed przyjazdem Pana Młodego. Ahhh, żebyście widzieli ich uśmiechy, gdy się zobaczyli…

Ceremonia główna odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sandomierzu, który znajduje się w Ratuszu na Starówce. Nie ma chyba lepszego miejsca na takie uroczystości w tym zabytkowym mieście. Po złożonej przysiędze i złożeniu podpisów z Kasią i Andrzejem oraz zaproszonymi gośćmi udaliśmy się do Villi Anna w Tarnobrzegu, gdzie w stylowych i eleganckich wnętrzach odbyła się ta mniej oficjalna część – czyli wesele. Aparaty „nie stygły”, ponieważ  było wiele rzeczy i sytuacji do sfotografowania: powitanie Państwa Młodych, składanie życzeń i gratulacji, tort, dekoracje, słodki stół, zabawa taneczna i za stołami, krótki plener w ogrodzie oraz tradycyjne oczepiny. To wszystko sprawiło, że czas tego dnia upłynął nam momentalnie i około godziny pierwszej w nocy zakończyliśmy naszą pracę.

Ślubna sesja plenerowa w Sandomierzu

Z Kasią i Andrzejem zobaczyliśmy się jeszcze na plenerowej sesji ślubnej, którą zrobiliśmy w Sandomierzu. W galerii zobaczycie, które miejscówki wybraliśmy. Było ich naprawdę sporo, dlatego sesja trwała do samego zmroku.

A teraz przyjemnego oglądania…

Blue Events Studio – fotografia ślubna – www.blueevents.pl
Profil na Facebook’u – facebook.com/BlueEventsStudio
Instagram – instagram.com/BlueEventsStudio