fbpx

Gosia i Marcin – fotografia ślubna Staszów

Nasze kolejne fotograficzne zlecenie, którym chcemy się z Wami podzielić to reportaż ze ślubu i wesela Małgosi i Marcina. Dla tych, którzy wolą oglądać same zdjęcia z reportażu bez słownego opisu zapraszamy do przewinięcia akapitu, po którym znajduje się już fotoreportaż „Gosia i Marcin – fotografia ślubna Staszów”.

Fotograf na ślub i wesele Staszów

Jak przy większości fotoreportaży ślubnych, zdjęcia rozpoczęliśmy od przygotowań u Pana Młodego i Pani Młodej. U obojga rozpoczęliśmy od fotografowania detali, jak obrączki ślubne, buty, bukiety, koszula, garnitur, suknia ślubna, podwiązka itp. Dlaczego tak? Ponieważ fotografując dodatki, Para Młoda zawsze oswaja się z aparatami i obecnością fotografów. Dzięki temu, podczas fotografowania ich przygotowań i ubierania się w swoje stroje, czują się już przyzwyczajeni.

Nie obyło się również bez „ślubnego targowania”. Pan Młody musiał tutaj naprawdę się „nagimnastykować”. Kiedy już się to udało, odbyło się błogosławieństwo rodziców. Następnie Państwo Młodzi z zaproszonymi gośćmi udali się do Kościoła w Kurozwękach. Na ich drodze była jednak „brama weselna”, która zaaranżowana była w „sklep spożywczy”. Po ceremonii w kościele udaliśmy się wszyscy na tą mniej oficjalną część, czyli zabawę weselną. Przy takich gościach, jakich mieli Gosia i Marcin, parkiet w ogóle „nie stygł”. Nie zabrakło również tradycyjnych oczepin, po których zakończyliśmy fotografowanie na przyjęciu.

Z parą młodą widzieliśmy się jeszcze kilka dni później podczas plenerowej sesji ślubnej, która odbyła się w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Dlaczego to miejsce? Możemy jedynie zdradzić, że dla Małgorzaty i Marcina z całą pewnością jest to miejsce pełne wspomnień i sentymentu…

A teraz do sedna sprawy – fotorelacja:

Fotografia ślubna Staszów

Szukasz fotografa na ślub i wesele w Staszowie, Kurozwękach, Osieku, Pacanowie, Busku Zdroju, Kielcach, Opatowie lub w innym miejscu w Województwie Świętokrzyskim? Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą fotografii ślubnej.