fbpx

Naturalna fotografia ślubna Tarnobrzeg – Darek i Sabina

Mogłoby się wydawać, że w pracy fotografa każdy ślub jest podobny. Jest jednak zupełnie inaczej – każdy jest wyjątkowy. Dlaczego? Przede wszystkim to historia i reportaż ślubny przedstawiająca inną parę, miejsca, ludzi, towarzyszące emocje itp. Można by tak długo wymieniać. Niezmienne jest dla nas tylko jedno – naturalna fotografia ślubna w każdym reportażu. Tym razem w roli głównej zobaczycie Darka i Sabinę oraz ich wspaniałe córeczki.

Zdjęcia ze ślubu i wesela w Tarnobrzegu

Fotoreportaż rozpoczęliśmy klasycznie, czyli przygotowaniami Pani Młodej i Pana Młodego. Po nich odbyło się błogosławieństwo i wyjazd do kościoła, do którego Darek i Sabina wraz z córeczkami wybrali się kabrioletem BMW. Musimy przyznać, że zrobiło to ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach, jak i na przypadkowych przechodniach napotkanych po drodze.

Ceremonia główna odbyła się w parafii św. Barbary w Tarnobrzegu, a część nieoficjalna, czyli zabawa weselna w Willi Anna (os. Wielowieś). Mimo niewielkiej ilości osób działo się naprawdę dużo. Dj starał się by parkiet nie stygł, a na zewnątrz odbywały się zabawy dla dzieci, o które zadbały panie animatorki. Były ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, układanie wielkiej wieży, rysowanie i wiele innych atrakcji. Karty pamięci zapełniały się więc w bardzo szybkim tempie. Naszą pracę zakończyliśmy po północy, wracając w dobrych humorach i satysfakcją z wykonanej pracy.

Z Darkiem, Sabiną i ich córeczkami spotkaliśmy się jeszcze kilka dni później na plenerową sesję ślubną i rodzinną w jednym.

Galeria: Naturalna fotografia ślubna Tarnobrzeg – Darek i Sabina (31.08.2019 r.).

Fotograf na ślub i wesele – naturalna fotografia ślubna

Więcej zdjęć zobaczycie w portfolio, blogu oraz na naszym profilu na Facebook’u i Instagramie. A może sami szukacie fotografa na swoją uroczystość? Jeśli Wam również zależy na naturalnej kolorystyce w fotografii ślubnej  – zapraszamy do nas.  Zapoznajcie się z naszą ofertą reportażu ślubnego i skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować swój termin.