fbpx

Sandra – dziecięca sesja plenerowa w Tarnobrzegu

Prezentujemy Wam poniżej zdjęcia z sesji dziecięcej, którą wykonywaliśmy jeszcze w lecie. Fotografie dziecięce w plenerze wykonaliśmy Sandrze w Tarnobrzegu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy w Parku Dzikowskim, a ostatnim miejscem, gdzie fotografowaliśmy na tej sesji było Jezioro Tarnobrzeskie.

Fotografia dziecięcia – dobra zabawa i dużo uśmiechu

Zdjęcia dziecięce, które wykonujemy jako Blue Events Studio m.in. w Tarnobrzegu to nie tylko nasza praca. Fotografowanie dzieci daje nam wiele satysfakcji i uśmiechu. Sesja z Sandrą z całą pewnością była pełna radości, humoru i zabawy – na pewno więc długo zapadnie w naszej pamięci. Na sesji dziecięcej towarzyszy nam zawsze przynajmniej jeden rodzic. W tym dniu była to mama Sandry, a dodatkowo ciocia. Efekty naszej współpracy zobaczycie poniżej. A jeśli chcielibyście wykonać podobną sesję swoim pociechom, zapraszamy do kontaktu.

Przy naszej sesji użyliśmy m.in. baniek mydlanych wypuszczanych przez maszynę. Wytwornicę do baniek mydlanych proponujemy również jako jedną atrakcji eventowych (m.in. wypożyczanie wytwornicy, usługa wypuszczania baniek na ślub i wesele). Więcej szczegółów po kliknięciu tutaj.


1 komentarz

Kilka ostatnich realizacji – fotograf Dariusz Pająk Tarnobrzeg · 7 października, 2018 o 2:38 pm

[…] Sandra – sesja plenerowa w Tarnobrzegu […]

Możliwość komentowania została wyłączona.