fbpx

Sesja narzeczeńska – fotograf ślubny Tarnobrzeg

Sesja narzeczeńska od Blue Events Studio! Do zgarnięcia sesja zupełnie za free… ?‍❤️‍? ?❤️ Akcja obywa się na naszym profilu na Facebook’u.

❤️ Co trzeba zrobić?

Wejdź na nasz profil na Facebook’u (facebook.com/BlueEventsStudio) i odnajdź nasz wpis dotyczący akcji sesja narzeczeńska za free. Napisz pod tym postem swoje imię i imię Twojej ukochanej osoby. Wasze szanse rosną, jeśli napiszecie dodatkowo coś więcej o sobie. Może to być Wasza historia poznania się/Waszej miłości. Możecie też napisać o pomyśle na sesję narzeczeńską i dlaczego Wam na niej zależy.

❤️ Dla kogo?

Sesja narzeczeńska jest dla „fanów” Blue Events Studio – fotografia ślubna. Dlatego zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB oraz udostępnienia go (szanse rosną). Jeśli sami nie bierzecie udziału w akcji „sesja narzeczeńska – fotograf ślubny Tarnobrzeg”, pomyślcie o swoich znajomych. Jeśli zaręczyli się w ostatnim czasie i udostępnicie im tę informację oraz to ich wybierzemy, będą Wam na pewno wdzięczni.

❤️ Dla każdego coś miłego!

Sesja narzeczeńska do zgarnięcia jest tylko jedna, ale dla każdej pary biorącej udział w naszej akcji mamy dobrą wiadomość. Każda para biorąca udział w akcji otrzymuje od nas zniżkę 20% na sesję narzeczeńską i 10% zniżkę na fotoreportaż ślubny do wykorzystania w 2019 roku.

❤️ Terminy:

– zgłoszenia trwają do końca października, tj do 31.10.2018 r. do godz. 23:59:59
(tylko osoby, które zgłoszą się do tego terminu mają szansę na darmową sesję narzeczeńską oraz otrzymają od nas zniżkę na sesję oraz fotografię ślubną)
– o wyborze pary, która otrzyma sesję poinformujemy do 10.11.2018 r.

❤️ Mini regulamin:

1. Sesję narzeczeńską darmową otrzyma jedna para wybrana przez organizatora, tj. Blue Events Studio
2. Sesja musi odbyć się w promieniu do 100 km od Tarnobrzega (ewentualne koszty dojazdu pary na miejsce sesji para pokrywa we własnym zakresie)
3. W ramach sesji para otrzyma 20 wybranych przez nas zdjęć, które będą poddane autorskiej obróbce.
4. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zgoda na późniejszą publikację zdjęć z sesji.

Sesja narzeczeńska – fotograf ślubny Tarnobrzeg – zapraszamy do wspólnej zabawy!