fbpx

Sesje walentynkowe w plenerze i fotografie lifestyle

Walentynki już niebawem. Szukasz pomysłu na walentynkowy prezent, wspomnienia i emocje? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na sesje plenerowe i fotografie lifestylowe.  Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami naturalnej fotografii, dlatego takie sesje nie muszą być w studio. To dzięki plenerowej scenerii lub wnętrzom domowego zacisza, fotografie są pełne szczerości, swobody, a także widocznych i nieskrępowanych emocji. Walentynkowa sesja będzie dla Was wyjątkowym wydarzeniem, a dzięki uwiecznionym przez fotografa podczas sesji zdjęciom będziecie mogli wielokrotnie wracać do tych wspólnie spędzonych chwil.

Sesje oraz mini sesje walentynkowe

Sesje oraz mini sesje walentynkowe w plenerze lub w domowym zaciszu (w terminie od 07.02 do 18.02).

Mini sesja trwa najczęściej 30-45 minut. W pakiecie podstawowym otrzymacie po niej 10 zdjęć w formie elektronicznej (w oryginalnych rozdzielczościach oraz w „rozmiarach internetowych” – dostosowanych do publikacji w mediach społecznościowych). W pakiecie rozszerzonym otrzymacie 15 zdjęć w formie elektronicznej, a także 15 wydrukowanych odbitek. Mini sesje fotograficzne w plenerze będziemy wykonywać w Tarnobrzegu, Sandomierzu i Baranowie Sandomierskim. Mini sesje lifestylowe w zaciszu Waszego domu będziemy wykonywać podanych wyżej miejscowościach, jak ich okolicach, a także w Nowej Dębie, Stalowej Woli, Nisku i Mielcu.

Pełna sesja plenerowa/lifestylowa trwa zaś około jednej do nawet trzech godzin. W zależności od wybranego pakietu i naszych wcześniejszych wspólnych ustaleń odnośnie koncepcji, miejsca itp. W pakiecie podstawowym otrzymacie 50 zdjęć w formie elektronicznej, a w pakiecie rozszerzonych 60 zdjęć drogą elektroniczną, a dodatkowo 15 wydrukowanych odbitek. Pełne sesje to także więcej możliwości. Sesję zdjęciową możemy wtedy wykonać nie tylko w podanych wcześniej miejscowościach, ale także w dalszych lokalizacjach.

W obu przypadkach będziecie mieć również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w atrakcyjnych cenach.

Pomożemy uwiecznić na fotografiach Wasze uczucia! Zapraszamy do kontaktu – napiszcie do nas na Facebook’u lub Instagramie.

Voucher na sesję zdjęciową w prezencie dla niej / dla niego

voucher na sesję Tarnobrzeg SandomierzA może chcecie zrobić bliskiej osobie prezent w postaci sesji zdjęciowej? Wykonujemy takie sesje jako prezent w formie bonu podarunkowego. Voucher będzie do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu. Może być wykorzystany na sesję plenerową/lifestyle indywidualną, bądź w parze. Voucher możemy przekazać w formie elektronicznej lub w tradycyjnej – papierowej (osobiście w Tarnobrzegu lub wysyłką pocztową/kurierem). Więcej informacji o sesji zdjęciowej oraz voucherze znajdziecie także tutaj: sesje indywidualne i portretowe.