fbpx

Ślub i Chrzest Święty w jednym dniu

Monikę i Krzysztofa mieliście okazję już poznać na naszym blogu. Wykonywaliśmy dla nich zdjęcia podczas ślubu cywilnego i późniejszej części nieoficjalnej w lokalu w Chmielowie. Około rok po tym zostaliśmy poproszeni i zaproszeni do stworzenia dla nich kolejnej fotograficznej pamiątki. Był to kościelny ślub i Chrzest Święty w jednym. Radość była dwustronna, ponieważ mieliśmy dostępny termin, a my cieszyliśmy się z kolejnych zadowolonych klientów, którzy do nas wracają.

Fotografie ze ślubu i Chrztu

Dzień ceremonii ślubnej i sakramentu Chrztu Świętego był bardzo gorący i słoneczny. Na głównych bohaterów tego dnia – Monikę i Krzysztofa wraz z ich synkiem Frankiem – czekaliśmy przed kościołem w Chmielowie. Wykonaliśmy kilka zdjęć jeszcze przed uroczystościami, a następnie udaliśmy się do Kościoła.

Pewnie wiele osób z Was zastanawia się jak wygląda ślub połączony z chrztem świętym dziecka pary młodej? Zatem najpierw odbywa się Msza Święta z ceremonią zaślubin, a po niej rodzice z dzieckiem oraz rodzicami chrzestnymi podchodzą przed ołtarz, gdzie odbywa się sakrament chrztu. Tak było i tym razem.

Dla fotografa jest to z całą pewnością wyzwanie, ponieważ swoją uwagę musi mocno skupić na obu ceremoniach. Istotne naszym zdaniem jest nie tylko główne wydarzenie i bohaterzy, ale również to co dzieje się niejako w tle. Towarzyszące emocje i wzruszenia bliskich osób są dla nas równie ważne.

Zapraszamy Was zatem do fotograficznej opowieści tego dnia…

Fotograf na ślub i Chrzest

Pytacie nas czasami, czy wykonujemy takie fotoreportaże, gdzie ślub i wesele oraz chrzciny są jednego dnia. Po tym wpisie nie będzie już chyba wątpliwości, że jak najbardziej TAK.

Zatem jeśli szukacie fotografa na takie uroczystości lub macie jakieś pytania – napiszcie do nas. Chętnie udzielimy Wam odpowiedzi, jak i przygotujemy dla Was taką indywidualną ofertę fotoreportażu, dostosowaną do Waszych oczekiwań.