fbpx

 

strzelający balon gigant Tarnobrzeg Nowa Dęba Sandomierz Mielec Stalowa Wola NiskoStrzelający balon gigant – na ślub/wesele, urodziny, bal, imprezę

Strzelający balon gigant to olbrzymi, około metrowy balon wypełniony w środku małymi balonikami w ilości około 100 szt. Sprawdza się doskonale przy dekoracji sali, na przyjęciu urodzinowym dzieci, podczas balów i zabaw karnawałowych i innych imprezach w przedszkolu. Atrakcja wybuchającego balonu cieszy się dużym zainteresowaniem . Efekt wizualny i dźwiękowy wylatujących malutkich baloników  z pękającego balonu giganta jest zadziwiający i zapadający w pamięci. Dodatkowo balon gigant można uzupełnić małymi elementami dekoracyjnymi, jak piórka, konfetti, serduszka, czy też cukierkami.

Balon gigant – oferta

Oferujemy usługę przygotowania atrakcji strzelającego balonu gigant na Waszą uroczystość/imprezę/event wraz z zamontowaniem go w ustalonym miejscu. Usługa przygotowania i montażu strzelającego balonu giganta uzależniona jest ilości i typów elementów, które znajdować będą się wewnątrz balonu.

Zamów strzelający balon gigant już dziś

W celu sprawdzenia dostępności terminu, wyceny i zamówienia usługi przejdź do zakładki „kontakt„.

Sprawdź również nasze pozostałe atrakcje eventowe – kliknij tutaj!