fbpx

Zdjęcia ślubne Magdy i Kacpra – reportaż ze ślubu i wesela

Magda i Kacper to nasza kolejna para, której mieliśmy przyjemność wykonać zdjęcia ślubne. Tym razem fotoreportaż ślubny wykonywaliśmy w swoim mieście, czyli w Tarnobrzegu.

Naturalna fotografia ślubna – piękna ceremonia w zabytkowym kościele oraz późniejsza zabawa do rana

Przygotowania rozpoczęliśmy od sfotografowania detali i dodatków ślubnych. Piękne kwiaty, biżuteria, przystrojone pudełko z obrączkami, udekorowany samochód – to wszystko nadaje niepowtarzalnego klimatu i atmosfery. Był to dzień pełen emocji. Radość i wzruszenie towarzyszyły już od pierwszych chwil przygotowań, po których odbyło tradycyjne błogosławieństwo.

Główna ceremonia miała miejsce w bardzo klimatycznym, zabytkowym kościele na os. Miechocin w Tarnobrzegu.  Po niej, na część nieoficjalną udaliśmy się do restauracji Złoty Dukat, gdzie obsługa czekała już na Magdę i Kacpra oraz ich gości. W gotowości była także orkiestra weselna, która zadbała o oprawę muzyczną i dobrą zabawę na parkiecie. Swoją drogą, z naszych obserwacji wydaje nam się, że orkiestra robi to przeważnie lepiej niż DJ, ale to tylko subiektywne zdanie.

Nasz reportaż zakończył się po oczepinach. Z Magdą i Kacprem zobaczyliśmy się jeszcze na sesji plenerowej, którą chcieli aby odbyła się w inny dzień. Na sesję ślubną wybraliśmy się do Sandomierza, a także nad nasze cudowne Jezioro Tarnobrzeskie.

Poniżej zobaczycie skrót fotograficznej opowieści tego dnia…

Zdjęcia ślubne – postaw na Blue Events Studio

Jeśli również zależy Wam na pięknych, naturalnych fotografiach i zapisanych na nich wspomnieniach tego dnia, skontaktujcie się z nami. Przygotujemy dla Was indywidualną ofertę reportażu „uszytą na miarę”. Zdjęcia ze ślubu i wesela wykonujemy głównie w województwach Podkarpackim, Świętokrzyskim, Małopolskim i Lubelskim. Ale dojeżdżamy również w inne miejsca w Polsce i zagranicą.