fbpx

Fotografia ślubna Tarnobrzeg – stworzymy fotograficzną pamiątkę z Waszego dnia

Jesteśmy Blue Events Studio i zajmujemy się fotografią ślubną w Tarnobrzegu, jak i w całej Polsce. Uwieczniamy na kadrach Wasze piękne chwile podczas ślubu i wesela, tworząc fotograficzną pamiątkę z tego dnia na długie lata. Tarnobrzeg jest dla nas szczególnym miejscem, w który działamy jako fotograf ślubny, ponieważ właśnie z tego podkarpackiego miasta pochodzi nasza firma. Tutaj też żyjemy na co dzień.

fotografia ślubna Tarnobrzeg

Fotograf ślubny Tarnobrzeg – zdjęcia ślubne pełne barw i naturalnego klimatu

W naszych fotografiach stawiamy przede wszystkim na naturalny klimat, tworzymy zdjęcia pełne szczerych i spontanicznych emocji. Nie podążamy za chwilową modą, która szybko przemija, dlatego wykonywane przez nas fotografie w naturalnym stylu są ponadczasowe. Jak już wspomnieliśmy pracujemy na obszarze całej Polski, ale bardzo chętnie fotografujemy śluby i wesela w Tarnobrzegu, jak i okolicach (Sandomierz, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Mielec, Nisko). Znamy tu niemal każdy zakątek, kościół, lokal weselny, czy miejscówki, w które możemy udać się na krótki plener w dniu ślubu lub na dłuższą sesję poślubną w innym terminie.

Fotograf z Tarnobrzega na ślub i wesele

Wybór firmy ze swoich okolic, która zajmuje się fotografią ślubną ma też wiele różnych plusów. Jako Para młoda możecie być w stałym kontakcie ze swoim fotografem ślubnym z Tarnobrzega. Nie tylko przez Internet i telefon, ale przede wszystkim w realu na żywo. Przed podjęciem współpracy możemy umówić się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym poznamy się i porozmawiamy o wizji oraz planie ślubu i wesela, a także o naszej pracy w tym dniu, jako fotografa ślubnego. Ogromną zaletą wcześniejszego spotkania i poznania się na żywo jest na pewno też to, że nie stresujecie się tak później obecnością fotografa. Nie wspominając już o tym, że na spotkaniu możecie się przekonać, czy nadajemy na tych samych pozytywnych falach.

fotografia ślubna Tarnobrzeg

Sesja ślubna w Tarnobrzegu i okolicach

Plenerowa sesja ślubna to dobre uzupełnienie fotoreportażu ślubnego. Zarówno kiedy zdecydujecie się na tylko krótką sesję w dniu ślubu, jak i dłuższą w innym dniu. W samym Tarnobrzegu jest wiele miejsc na fotografie ślubne. Pierwszym z takich miejsc może być Zamek Tarnowskich i park dzikowski, który zwłaszcza jesienią potrafi być niesamowicie malowniczy. W pobliżu centrum mamy jeszcze rynek i tereny zielone Nad Wisłą. Jednak prawdziwą perełką w Tarnobrzegu jest zdecydowanie nasze urokliwe Jezioro Tarnobrzeskie.
A gdzie jeszcze w pobliżu możecie się wybrać z fotografem ślubnym na sesję portretową? Miejsc takich jest naprawdę dużo, więc nie sposób wymienić wszystkie. Bardzo często Młode Pary wybierają pobliski Sandomierz, Zamek i Park w Baranowie Sandomierskim, czy skansen w Kolbuszowej. Wszystko zależy również od tego co lubicie i w jakich klimatach czujecie się najlepiej. Czasem wystarczy tylko las, park, opuszczona szklarnia, czy kwiecista łąka, by stworzyć wyjątkową sesję.

Fotografia ślubna – Blue Events Studio z Tarnobrzega

Nasze przykładowe zdjęcia ślubne obejrzycie w portfolio, we wpisach na blogu, czy na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jeśli wpisujemy się w Wasz ulubiony styl fotografii ślubnej i jesteście na drodze poszukiwania fotografa na swój ślub i przyjęcie weselne to bardzo chętnie uwiecznimy go dla Was. W tym celu, skontaktujcie się z nami – porozmawiajmy 🙂

Potrzebujecie więcej informacji o nas i naszej ofercie? Znajdziecie je m.in. tutaj:
oferta fotografia ślubna Tarnobrzeg
portfolio fotografii ślubnej
referencje i opinie Par Młodych
– nasz profil na Facebook 'u
– profil na Instagramie
kontakt z nami
najczęstsze pytania i odpowiedzi